Võrkude ehitus

Sidevõrkude ehitamine


Püsige katkematus ühenduses Corle kõige kaasaegsemal tehnoloogial rajatud telekommunikatsioonivõrkude abil. Kohandame Teie sidevõrgu selliselt, et see toimiks just nii nagu ootate, maksmata asjade eest, mida Teil vaja ei ole.
description image

Tänavavalgustuse ehitus

 
Projekteerime, planeerime ja paigaldame tänavatel paikneva taristu vastavalt Teie vajadustele. Saame hakkama nii klassikalise, kui ka sensoritest tulvil nutika tänavavalgustuslahenduse teostamisega. Kõikide tööde teostamisel kasutame parima kvaliteediga nõuetekohaseid materjale.
description image

Ehituse planeerimine

 
Ehituse puhul peab ehituse juhtimine olema sama tugev kui vundament, millele taristu rajatakse. Corle täisteenusena ehituse planeerimine kindlustab tööde tõhusa korralduse ning taristu ajagraafiku- ning eelarvejärgse kerkimise.
description image

Geodeetilised tööd

 
Ehitusloale ning tööde teostusele eelneb topograafiline uuring. Corle aitab Teil viia läbi kõik geodeesiaalased tegevused, koostada vajalikud aruanded ning kaasates majasiseseid eksperte või ulatuslikku partnervõrgustikku ei jää me hätta ka kõige mahukamate väljakutsetega.
description image

Horisontaalne suundpuurimine

 
Horisontaalne suundpuurimine on meie igapäevase töö oluline komponent. Kasutame igas töölõigus optimaalseid töövõtteid ning kõige kulefektiivsemat töövahendit, kindlustades seeläbi kaablite ja kanalite täpse ning tõhusa paigalduse. Elektri- ja sidevõrkude rajamine ei oleks võimalik ilma maailmatasemel kinniste läbiminekute alase pädevuseta.
description image

 
Lisainfo saamiseks võta ühendust: Saamuel Rõigas, juhatuse liige, tel +372 53 089 007, e-mail saamuel.roigas@corle.ee
 

Kose, Estonia
Uustalu 2, Kose, 75101, Harjumaa
www.corle.ee
Näita asukohta
facebook facebook
Copyright © 2024, All Rights Reserved
Copyright © 2024, All Rights Reserved
facebook facebook
Navigation Languages